Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojrat E Partisë Derpixon – Online Të Seksit Falas

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat E Festës Derpixon Janë Ato Që Të Duhen Për Fetishin E Lepurit Tënd.

Lojrat me qime seksi po fillojnë të kërcasin kudo. Ka shumë variacione të fetishit prej gëzofi në botën e lojrave të egra seksuale. Një nga lojërat që na ka zënë sytë në procesin e krijimit të një faqeje porno bixhozi vetëm për lojëra me qime vjen nga Derpixon dhe quhet Lojë Festash. Lojrat E Festës Së Derpixionit janë të gjitha për lepujt. Por jo nga ato lepurat që pret nga lojrat e seksit. Këta nuk janë lepuj që po pallohen. Këta janë lepuj që bëjnë punën dhe bëjnë një punë të mirë në botën virtuale., Kjo është një nga lojërat më të pista të seksit që kam luajtur në një kohë, dhe kjo është kryesisht për shkak se si zhvilluesi bashkon skenat e seksit.

Më pëlqen seksi i ashpër në lojërat e të rriturve, dhe veprimi i lojës që mund të luash këtu është shumë i çmendur. Vajzat në këtë lojë po rrënohen dhe mund ta shohësh këtë në fytyrat e tyre. Detajet e kësaj loje e bëjnë të veçantë. Çdo gjë nga dizenjimi i karakterit dhe shprehjet fytyrore tek efektet seksuale është në pikë. Ne ju japim mundësinë për të luajtur këtë lojë të shkëlqyer në serverat tanë, ku ju mund të shijoni lepurushin e ndyrë në çdo pajisje që ju mund të keni. Ne jemi vendi i parë që e bëjmë lojën të disponueshme direkt në shfletuesin tuaj dhe e ofrojmë falas., Nuk ke pse i bashkangjitesh vendit tonë dhe ne nuk i vjedhim të dhënat e tua në asnjë mënyrë. E gjitha që duhet të bëni është të hyni në sajt dhe pastaj të shijoni lojën pa kufij apo kufizime. Lexo më shumë për Lojrat E Partisë Derpixon poshtë.

Aventura E Çmendur Në Lojrat E Partisë Derpixon

Më pëlqen komploti i kësaj loje. Është e thjeshtë, drejt përpara dhe në një farë mënyre sjell shumë kuptim në histori. Por mos prit për diçka shumë komplekse. Historia është e thjeshtë. Katër vajza janë mërzitur nga mendja e tyre dhe ata vendosin të bëjnë diçka me qëllim që të vrasin disa kohë. Nerd i grupit, Fiona, del me një ide dhe Më pas Sony vjedh këtë ide dhe e bën të sajën duke shtuar pak më shumë. Fiona propozon që vajzat të luajnë lojëra festash, dhe Pastaj Të Sony reklamat të bëjnë diçka në krye., Loja që ata vendosën është Lepurushi, e cila është e gjitha për ngjitjen e alteve në gojë derisa nuk mund të flasësh më. Por këtu gjërat shkojnë shumë shpejt keq. Për t'i bërë gjërat më interesante, Sony thërret një demon lepurushi për të luajtur me ta. Por ky lepurushi ka të bëjë me parazitët e tjerë. Ai do që t'i mbushë të gjitha vajzat me pallën e tij të pamëshirshme dhe masive. Ajo që pason janë një seri takimesh seksuale me gëzof që janë një kënaqësi.

Karakteret Në Lojrat E Partisë Derpixon

Më pëlqejnë personazhet e kësaj loje, sepse ato kënaqin të gjitha fantazitë e përbashkëta dhe na pëlqejnë gratë e reja. Grupi i miqve është shumë i ndryshëm. Edhe pse të gjitha vajzat janë të bardha, ju merrni çdo lloj primar të vajzave të bardha. Të kam thënë tashmë për nerdin e grupit, Fiona, Që është një byrek i ëmbël perfekt për ata që pëlqejnë vajzat e kishës totalisht të nënshtruara që fillojnë të ulërasin edhe kur i gjuan me gisht. Pastaj të tregova gjithashtu Për Sony, i cili është udhëheqësi i grupit, me seksualitetin dhe një qëndrim të ndyrë. Janë dy personazhe të tjerë që do të të pëlqejnë në lojë., Ti e ke atë bjonden qesharake, por të pafajshme me cica të mëdha. Dhe pastaj ju merrni goths që i pëlqen kur gjërat janë duke u ekstremizuar. Të katër vajzat po mbushen nga lepuri i eksituar në këtë lojë. Më pëlqen që ata kanë tipe të ndryshme trupash që të shkojnë mirë me personalitetet e tyre. Gjithashtu më pëlqen fakti që zhvilluesi i kësaj loje shkoi në milje shtesë për të na dhënë disa karaktere që janë shprehur gjatë. Dhe zërat tingëllojnë ashtu si në animacion. Loja ka dialog që është në anglisht dhe që do të të bëjë të vështirë vetëm nëpërmjet bisedimeve të pista., Përveç kësaj, rënkimet dhe të gjitha tingujt e seksit janë të mahnitshme.

Një Roman Vizual Që Ti E Kontrollon

Kur vjen puna te lojrat, Lojrat E Partisë mund të përfshihen në kategorinë e romanit vizual interaktiv. Loja po vjen me shumë dialog edhe pse historia nuk është aq e përpunuar. Dialogu bazohet në ndërveprimin midis personazheve që kanë këto personalitete dhe stile të ndryshme të bukura. Pastaj janë skenat e seksit. Lepurushi duhet të pallojë të katër vajzat dhe ia del mbanë mirë. Ti do të jesh ai që do ta vazhdosh historinë më tej, por nuk do të ketë shumë lojëra seksi. Do të bëhesh më spektator., Megjithatë, seksi në këtë lojë është shumë i mirë për të mos luajtur atë. Do të habiteni nga intensiteti i veprimit, pavarësisht nëse jeni në fantazira prej gëzofi apo jo.

Luaj Lojëra Të Partisë Derpixon Në Faqen Tonë

Lojrat e Partisë Derpixon është një nga klasikët që meriton një vend të vetin. Prandaj e krijuam këtë platformë vetëm për këtë lojë. Vumë re që faqet e tjera e ofrojnë atë online vetëm PËR PC dhe Mac dhe Kur e gjeni në dispozicion për shkarkim, funksionon vetëm Në Android. Në faqen tonë, mund të luash në çdo pajisje që mund të kesh. E gjitha që duhet të bësh është të klikosh mbi butonin e lojës dhe je gati për të shkuar. Nuk të kërkojmë para apo adresën e postës elektronike. Të duhet vetëm hyrja në internet për të ngarkuar gjërat dhe kjo është e gjitha. Pasi të mbushet mund të shkosh jashtë linje dhe të luash lojën., Shijojeni aksionin e egër të Lojrave të Festës në vendin tonë sonte!

Luaj Falas Tani